KEŞOGLU

Teslimat Süreci

Teslimat Süreci Siparişiniz ÜCRETSİZ ve SİGORTALI olarak gönderilir.(Gönderimlerimiz Yurtiçi olup, Yurtdışı'na gönderim talepleriniz için sipariş vermeden önce lütfen bizimle iletişime geçiniz.)

Siparişiniz kargo firmasından size teslim edilene kadar Keşoğlu sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Siparişiniz stoklarımızda hazır ise 3 iş günü, tüm alyans ürünleri ve stokta hazır olmayan ürünler özel sipariş olarak üretilip 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Saat 14:00'a kadar verilen siparişler, ürün stoklarımızda hazır ise 3 iş günü içinde kargoya verilir. Merkez stok durumunu öğrenmek için veya Alanya içi aynı gün kurye teslimatı için, sipariş vermeden önce lütfen bizimle aşağıdaki telefon numaralarından veya e-Posta adresinden iletişime geçiniz:

Adres: Şekerhane Mh Şevket Tokuş Cd. Tokuşlar 1 Sk -No:8/C Alanya /Antalya

Tel: (0242) 511 56 65

Mobil: (0530 604 15 82

Mail:info@kesoglu.com

Web: www.kesoglu.com

Sigorta kapsam koşulu açısından kurye paketi teslim ederken, poşetin hasar alıp almadığını kontrol ediniz. Kargo poşeti hasarlı ise tutanak tutturup kargoyu teslim almayınız.

Tüm gönderilerimiz HEDİYE PAKETİ olarak özel ambalajında ve ürüne özel kutu içerisinde gönderilmektedir.

1. Siparişlerinizdeki ürün(ler) stoklarımızda mevcut ise 1 - 3 iş günü içerisinde gönderimi gerçekleştirilecektir.

2. Özel üretim siparişlerinizin (Alyans vb) 7-15 iş günü içerisinde üretilip, üretim sonunda gönderimi gerçekleştirilecektir.

3. Özel olarak üretilen siparişlerinizde, gerçekleştirilen üretim sonucunda -+%10 Gramaj Farkı doğabilmekte olup, olası daha yüksek oranlarda fiyat farkı talep/iade edilebilmektedir.

4. Ürünleri iade etmek veya değiştirmek için lütfen "İADE ve DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ" nü inceleyiniz.

5. HAVALE veya EFT ile yapılan siparişlerde, sipariş tutarı 3 iş günü içerisinde ödeme seçeneklerinde bulunan Keşoğlu Kuyumcu hesaplarına gönderilmez ise siparişleriniz 3 iş günü sonunda iptal edilmiş sayılacaktır.